X
عکس دکتر محمدجواد خسروی

دکتر محمدجواد خسروی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدجواد خسروی متخصص ارتوپدی در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدجواد خسروی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • کرمان، خیابان استقلال، مجتمع پزشکان استقلال
 • 0
 • 03432453550
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 25390
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدجواد خسروی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدجواد خسروی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمدجواد خسروی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمدجواد خسروی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدجواد خسروی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدجواد خسروی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدجواد خسروی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدجواد خسروی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدجواد خسروی به آدرس کرمان، خیابان استقلال، مجتمع پزشکان استقلال، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدجواد خسروی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدجواد خسروی تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدجواد خسروی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدجواد خسروی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدجواد خسروی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر محمدجواد خسروی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدجواد خسروی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدجواد خسروی کجاست؟

مطب دکتر محمدجواد خسروی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، خیابان استقلال، مجتمع پزشکان استقلال واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدجواد خسروی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدجواد خسروی که 0 - 03432453550 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدجواد خسروی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدجواد خسروی، متخصص ارتوپدی، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدجواد خسروی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدجواد خسروی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدجواد خسروی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدجواد خسروی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدجواد خسروی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس