X
عکس دکتر محمدتقی گشایشی

دکتر محمدتقی گشایشی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدتقی گشایشی متخصص داخلی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدتقی گشایشی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • مشهد، بلوار احمدآباد، پرستار ۲، پلاک ۱/۳، سمت راست، ساختمان نگین، طبقه اول
 • 0
 • 05138413974
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 20563
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدتقی گشایشی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدتقی گشایشی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدتقی گشایشی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدتقی گشایشی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدتقی گشایشی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدتقی گشایشی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدتقی گشایشی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدتقی گشایشی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدتقی گشایشی به آدرس مشهد، بلوار احمدآباد، پرستار ۲، پلاک ۱/۳، سمت راست، ساختمان نگین، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدتقی گشایشی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدتقی گشایشی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدتقی گشایشی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدتقی گشایشی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدتقی گشایشی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر محمدتقی گشایشی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدتقی گشایشی در زمینه متخصص داخلی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدتقی گشایشی کجاست؟

مطب دکتر محمدتقی گشایشی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار احمدآباد، پرستار ۲، پلاک ۱/۳، سمت راست، ساختمان نگین، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدتقی گشایشی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدتقی گشایشی که 0 - 05138413974 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدتقی گشایشی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدتقی گشایشی، متخصص داخلی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی گشایشی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدتقی گشایشی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدتقی گشایشی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدتقی گشایشی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدتقی گشایشی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس