X
عکس دکتر محمدتقی خان محمدی

دکتر محمدتقی خان محمدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدتقی خان محمدی متخصص جراحی عمومی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدتقی خان محمدی نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • تهران، فلکه دوم صادقیه، ساختمان طلا، طبقه 4، واحد 2
 • 0
 • 02144012153
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 76114
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدتقی خان محمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدتقی خان محمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمدتقی خان محمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمدتقی خان محمدی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدتقی خان محمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدتقی خان محمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدتقی خان محمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدتقی خان محمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدتقی خان محمدی به آدرس تهران، فلکه دوم صادقیه، ساختمان طلا، طبقه 4، واحد 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدتقی خان محمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدتقی خان محمدی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدتقی خان محمدی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدتقی خان محمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدتقی خان محمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر محمدتقی خان محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدتقی خان محمدی در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدتقی خان محمدی کجاست؟

مطب دکتر محمدتقی خان محمدی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، فلکه دوم صادقیه، ساختمان طلا، طبقه 4، واحد 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدتقی خان محمدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدتقی خان محمدی که 0 - 02144012153 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدتقی خان محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدتقی خان محمدی، متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی خان محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدتقی خان محمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدتقی خان محمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدتقی خان محمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدتقی خان محمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس