عکس دکتر محمدتقی توسلی

دکتر محمدتقی توسلی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدتقی توسلی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدتقی توسلی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • تهران، آیت الله کاشانی، ابتدای خیابان گلستان شمالی، ساختمان پزشکان شماره 1، بلوک دوم، واحد 7
 • 0
 • 02144082365
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 10485
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدتقی توسلی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدتقی توسلی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدتقی توسلی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدتقی توسلی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدتقی توسلی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدتقی توسلی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدتقی توسلی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدتقی توسلی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدتقی توسلی به آدرس تهران، آیت الله کاشانی، ابتدای خیابان گلستان شمالی، ساختمان پزشکان شماره 1، بلوک دوم، واحد 7، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدتقی توسلی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدتقی توسلی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدتقی توسلی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدتقی توسلی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدتقی توسلی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر محمدتقی توسلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدتقی توسلی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدتقی توسلی کجاست؟

مطب دکتر محمدتقی توسلی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، آیت الله کاشانی، ابتدای خیابان گلستان شمالی، ساختمان پزشکان شماره 1، بلوک دوم، واحد 7 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدتقی توسلی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدتقی توسلی که 0 - 02144082365 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدتقی توسلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدتقی توسلی، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی توسلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدتقی توسلی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدتقی توسلی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدتقی توسلی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدتقی توسلی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس