X
عکس دکتر محمدتقی ایمانی

دکتر محمدتقی ایمانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدتقی ایمانی متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدتقی ایمانی نوبت بگیرید.

 • جراح پلاستیک و زیبایی
 • تهران، بزرگراه مدرس به سمت شمالی، ورودی الهیه، آفریقای شمالی، بعد از گلپاد، پلاک 9، طبقه 3
 • 0
 • 02122651849
 • متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
 • نظام پزشکی: 19831
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدتقی ایمانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدتقی ایمانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدتقی ایمانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدتقی ایمانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدتقی ایمانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدتقی ایمانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدتقی ایمانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدتقی ایمانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدتقی ایمانی به آدرس تهران، بزرگراه مدرس به سمت شمالی، ورودی الهیه، آفریقای شمالی، بعد از گلپاد، پلاک 9، طبقه 3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدتقی ایمانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدتقی ایمانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدتقی ایمانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدتقی ایمانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدتقی ایمانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و فوق جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی دریافت کنند.

دکتر محمدتقی ایمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدتقی ایمانی در زمینه متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدتقی ایمانی کجاست؟

مطب دکتر محمدتقی ایمانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، بزرگراه مدرس به سمت شمالی، ورودی الهیه، آفریقای شمالی، بعد از گلپاد، پلاک 9، طبقه 3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدتقی ایمانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدتقی ایمانی که 0 - 02122651849 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدتقی ایمانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدتقی ایمانی، متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی ایمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدتقی ایمانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدتقی ایمانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدتقی ایمانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدتقی ایمانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس