X
عکس دکتر محمدباقر رحمتی

دکتر محمدباقر رحمتی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدباقر رحمتی فوق تخصص بیماری‌های عفونی کودکان در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدباقر رحمتی نوبت بگیرید.

  • تایید شده
  • کودکان
  • بندرعباس-خیابان سیدجمال، نرسیده به چهارراه سازمان، ساختمان پزشکان کسری، طبقه سوم
  • فوق تخصص بیماری‌های عفونی کودکان
  • نظام پزشکی: 54444
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدباقر رحمتی

در حال دریافت اطلاعات...

نوبت دهی معمولا از 12 شب و فقط برای یک روز فعال می شود.

ادامه
X
توضیحات مطب حتما خوانده شود!

نوبت دهی معمولا از 12 شب و فقط برای یک روز فعال می شود.

نظر بیماران در مورد دکتر محمدباقر رحمتی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر محمدباقر رحمتی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمدباقر رحمتی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدباقر رحمتی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدباقر رحمتی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدباقر رحمتی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدباقر رحمتی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدباقر رحمتی به آدرس بندرعباس-خیابان سیدجمال، نرسیده به چهارراه سازمان، ساختمان پزشکان کسری، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدباقر رحمتی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدباقر رحمتی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدباقر رحمتی به عنوان یک پزشک فوق تخصص بیماری‌های عفونی کودکان، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدباقر رحمتی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدباقر رحمتی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق تخصص بیماری‌های عفونی کودکان دریافت کنند.

دکتر محمدباقر رحمتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدباقر رحمتی در زمینه فوق تخصص بیماری‌های عفونی کودکان، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدباقر رحمتی کجاست؟

مطب دکتر محمدباقر رحمتی به عنوان یک پزشک فوق تخصص بیماری‌های عفونی کودکان در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس-خیابان سیدجمال، نرسیده به چهارراه سازمان، ساختمان پزشکان کسری، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدباقر رحمتی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدباقر رحمتی که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدباقر رحمتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدباقر رحمتی، فوق تخصص بیماری‌های عفونی کودکان، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدباقر رحمتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدباقر رحمتی

در حال حاضر شرایط مطب دکتر محمدباقر رحمتی به شرح زیر میباشد

نوبت دهی معمولا از 12 شب و فقط برای یک روز فعال می شود.

ارسال آزمایش به دکتر محمدباقر رحمتی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدباقر رحمتی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس