عکس دکتر محسن چراغی

دکتر محسن چراغی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن چراغی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر کرمانشاه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محسن چراغی نوبت بگیرید.

 • طب فیزیکی و توان بخشی
 • کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان موید، ساختمان پارسیان، طبقه دوم، واحد7
 • 0
 • 08337230850
 • متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
 • نظام پزشکی: 142546
 • کرمانشاه

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن چراغی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محسن چراغی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر محسن چراغی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محسن چراغی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محسن چراغی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محسن چراغی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محسن چراغی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محسن چراغی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محسن چراغی به آدرس کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان موید، ساختمان پارسیان، طبقه دوم، واحد7، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محسن چراغی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محسن چراغی تنها بیماران کرمانشاه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محسن چراغی به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر کرمانشاه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمانشاه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محسن چراغی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محسن چراغی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های طب فیزیکی و توانبخشی دریافت کنند.

دکتر محسن چراغی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محسن چراغی در زمینه متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر کرمانشاه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محسن چراغی کجاست؟

مطب دکتر محسن چراغی به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر کرمانشاه فعالیت میکند، کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان موید، ساختمان پارسیان، طبقه دوم، واحد7 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محسن چراغی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محسن چراغی که 0 - 08337230850 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محسن چراغی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محسن چراغی، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر کرمانشاه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محسن چراغی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محسن چراغی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محسن چراغی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محسن چراغی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محسن چراغی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس