عکس دکتر محسن مقدمی

دکتر محسن مقدمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن مقدمی متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری‌های عفونی و گرمسیری در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محسن مقدمی نوبت بگیرید.

 • بیماریهای عفونی و گرمسیری
 • شیراز، خیابان بیست متری سینما سعدی، تقاطع معدل، ساختمان پزشکان سال، طبقه 4، واحد ۴۰۷
 • 0
 • 07132345723
 • متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری‌های عفونی و گرمسیری
 • نظام پزشکی: 60289
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن مقدمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محسن مقدمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محسن مقدمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محسن مقدمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محسن مقدمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محسن مقدمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محسن مقدمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محسن مقدمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محسن مقدمی به آدرس شیراز، خیابان بیست متری سینما سعدی، تقاطع معدل، ساختمان پزشکان سال، طبقه 4، واحد ۴۰۷، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محسن مقدمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محسن مقدمی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محسن مقدمی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری‌های عفونی و گرمسیری، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محسن مقدمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محسن مقدمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق بیماری‌های عفونی و گرمسیری دریافت کنند.

دکتر محسن مقدمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محسن مقدمی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری‌های عفونی و گرمسیری، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محسن مقدمی کجاست؟

مطب دکتر محسن مقدمی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری‌های عفونی و گرمسیری در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان بیست متری سینما سعدی، تقاطع معدل، ساختمان پزشکان سال، طبقه 4، واحد ۴۰۷ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محسن مقدمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محسن مقدمی که 0 - 07132345723 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محسن مقدمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محسن مقدمی، متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری‌های عفونی و گرمسیری، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محسن مقدمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محسن مقدمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محسن مقدمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محسن مقدمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محسن مقدمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس