عکس دکتر محسن قراخانی

دکتر محسن قراخانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن قراخانی متخصص قلب و عروق در شهر همدان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محسن قراخانی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • همدان، خیابان بوعلی، روبه روی سینما قدس، مجتمع پزشکی پارس
 • 0
 • 08132511777
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 19374
 • همدان

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن قراخانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محسن قراخانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محسن قراخانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محسن قراخانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محسن قراخانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محسن قراخانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محسن قراخانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محسن قراخانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محسن قراخانی به آدرس همدان، خیابان بوعلی، روبه روی سینما قدس، مجتمع پزشکی پارس، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محسن قراخانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محسن قراخانی تنها بیماران همدان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محسن قراخانی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر همدان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در همدان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محسن قراخانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محسن قراخانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر محسن قراخانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محسن قراخانی در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر همدان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محسن قراخانی کجاست؟

مطب دکتر محسن قراخانی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر همدان فعالیت میکند، همدان، خیابان بوعلی، روبه روی سینما قدس، مجتمع پزشکی پارس واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محسن قراخانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محسن قراخانی که 0 - 08132511777 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محسن قراخانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محسن قراخانی، متخصص قلب و عروق، در شهر همدان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محسن قراخانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محسن قراخانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محسن قراخانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محسن قراخانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محسن قراخانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس