X
عکس دکتر محسن صادقیان

دکتر محسن صادقیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن صادقیان متخصص داخلی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محسن صادقیان نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • اصفهان، خیابان بزرگمهر، حدفاصل بیمارستان صدوقی و چهارراه هشت بهشت، جنب پارکینگ طبقاتی، مجتمع پاسارگاد، طبقه 2، واحد 5
 • 09309956487
 • 0
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 122934
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن صادقیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محسن صادقیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محسن صادقیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محسن صادقیان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محسن صادقیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محسن صادقیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محسن صادقیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محسن صادقیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محسن صادقیان به آدرس اصفهان، خیابان بزرگمهر، حدفاصل بیمارستان صدوقی و چهارراه هشت بهشت، جنب پارکینگ طبقاتی، مجتمع پاسارگاد، طبقه 2، واحد 5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محسن صادقیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محسن صادقیان تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محسن صادقیان به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محسن صادقیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محسن صادقیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر محسن صادقیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محسن صادقیان در زمینه متخصص داخلی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محسن صادقیان کجاست؟

مطب دکتر محسن صادقیان به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان بزرگمهر، حدفاصل بیمارستان صدوقی و چهارراه هشت بهشت، جنب پارکینگ طبقاتی، مجتمع پاسارگاد، طبقه 2، واحد 5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محسن صادقیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محسن صادقیان که 09309956487 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محسن صادقیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محسن صادقیان، متخصص داخلی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محسن صادقیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محسن صادقیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محسن صادقیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محسن صادقیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محسن صادقیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس