X
عکس دکتر محسن شهسواری

دکتر محسن شهسواری

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن شهسواری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر قزوین و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محسن شهسواری نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • قزوین، خیابان فردوسی جنوبی، کوچه اخوان نوری فرد (حمام پاک)، ساختمان پزشکان دی، واحد12
 • 09393525927
 • 0
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 108133
 • قزوین

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن شهسواری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محسن شهسواری

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محسن شهسواری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محسن شهسواری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محسن شهسواری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محسن شهسواری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محسن شهسواری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محسن شهسواری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محسن شهسواری به آدرس قزوین، خیابان فردوسی جنوبی، کوچه اخوان نوری فرد (حمام پاک)، ساختمان پزشکان دی، واحد12، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محسن شهسواری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محسن شهسواری تنها بیماران قزوین را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محسن شهسواری به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر قزوین مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قزوین و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محسن شهسواری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محسن شهسواری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر محسن شهسواری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محسن شهسواری در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر قزوین فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محسن شهسواری کجاست؟

مطب دکتر محسن شهسواری به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر قزوین فعالیت میکند، قزوین، خیابان فردوسی جنوبی، کوچه اخوان نوری فرد (حمام پاک)، ساختمان پزشکان دی، واحد12 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محسن شهسواری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محسن شهسواری که 09393525927 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محسن شهسواری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محسن شهسواری، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر قزوین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محسن شهسواری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محسن شهسواری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محسن شهسواری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محسن شهسواری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محسن شهسواری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس