عکس دکتر محسن رییسی

دکتر محسن رییسی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن رییسی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محسن رییسی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، طبقه سوم، واحد 37
 • 0
 • 03132240901
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 49111
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن رییسی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محسن رییسی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر محسن رییسی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 45% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محسن رییسی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محسن رییسی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محسن رییسی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محسن رییسی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محسن رییسی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محسن رییسی به آدرس اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، طبقه سوم، واحد 37، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محسن رییسی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محسن رییسی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محسن رییسی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محسن رییسی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محسن رییسی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر محسن رییسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محسن رییسی در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محسن رییسی کجاست؟

مطب دکتر محسن رییسی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، طبقه سوم، واحد 37 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محسن رییسی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محسن رییسی که 0 - 03132240901 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محسن رییسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محسن رییسی، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محسن رییسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محسن رییسی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محسن رییسی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محسن رییسی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محسن رییسی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس