عکس دکتر محسن دارابیان

دکتر محسن دارابیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن دارابیان متخصص قلب و عروق و فلوشیپ بالن و آنژیوپلاستی در شهر سمنان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محسن دارابیان نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • سمنان، بلوار امیرکبیر، ساختمان پزشکان بوعلی، طبقه7، واحد708
 • 0
 • 02333490900
 • متخصص قلب و عروق و فلوشیپ بالن و آنژیوپلاستی
 • نظام پزشکی: 58883
 • سمنان

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن دارابیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محسن دارابیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر محسن دارابیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محسن دارابیان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محسن دارابیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محسن دارابیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محسن دارابیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محسن دارابیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محسن دارابیان به آدرس سمنان، بلوار امیرکبیر، ساختمان پزشکان بوعلی، طبقه7، واحد708، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محسن دارابیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محسن دارابیان تنها بیماران سمنان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محسن دارابیان به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ بالن و آنژیوپلاستی، در شهر سمنان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در سمنان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محسن دارابیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محسن دارابیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق و فلوشیپ بالن و آنژیوپلاستی دریافت کنند.

دکتر محسن دارابیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محسن دارابیان در زمینه متخصص قلب و عروق و فلوشیپ بالن و آنژیوپلاستی، در شهر سمنان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محسن دارابیان کجاست؟

مطب دکتر محسن دارابیان به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ بالن و آنژیوپلاستی در شهر سمنان فعالیت میکند، سمنان، بلوار امیرکبیر، ساختمان پزشکان بوعلی، طبقه7، واحد708 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محسن دارابیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محسن دارابیان که 0 - 02333490900 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محسن دارابیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محسن دارابیان، متخصص قلب و عروق و فلوشیپ بالن و آنژیوپلاستی، در شهر سمنان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محسن دارابیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محسن دارابیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محسن دارابیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محسن دارابیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محسن دارابیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس