عکس دکتر محسن برکم

دکتر محسن برکم

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن برکم متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی دست در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محسن برکم نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • کرمان، خیابان شریعتی، نرسیده به چهار راه طهماسب آباد، سمت چپ، ساختمان پزشکان ممتخصص، طبقه دوم
 • 0
 • 03432455568
 • متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی دست
 • نظام پزشکی: 129969
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن برکم

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محسن برکم

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محسن برکم را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محسن برکم ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محسن برکم، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محسن برکم چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محسن برکم، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محسن برکم انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محسن برکم به آدرس کرمان، خیابان شریعتی، نرسیده به چهار راه طهماسب آباد، سمت چپ، ساختمان پزشکان ممتخصص، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محسن برکم رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محسن برکم تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محسن برکم به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی دست، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محسن برکم، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محسن برکم مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی و فلوشیپ جراحی دست دریافت کنند.

دکتر محسن برکم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محسن برکم در زمینه متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی دست، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محسن برکم کجاست؟

مطب دکتر محسن برکم به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی دست در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، خیابان شریعتی، نرسیده به چهار راه طهماسب آباد، سمت چپ، ساختمان پزشکان ممتخصص، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محسن برکم، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محسن برکم که 0 - 03432455568 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محسن برکم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محسن برکم، متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی دست، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محسن برکم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محسن برکم

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محسن برکم کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محسن برکم امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محسن برکم فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس