X
عکس دکتر محسن امیدوار

دکتر محسن امیدوار

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن امیدوار متخصص قلب و عروق در شهر بوشهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محسن امیدوار نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • بوشهر خیابان سنگی ساختمان پزشکان پارس روبروی یگان ویژه سابق ساختمان پزشکان پارس طبقه همکف واحد یک
 • 09373723075
 • 0
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 134032
 • بوشهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن امیدوار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محسن امیدوار

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محسن امیدوار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محسن امیدوار ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محسن امیدوار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محسن امیدوار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محسن امیدوار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محسن امیدوار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محسن امیدوار به آدرس بوشهر خیابان سنگی ساختمان پزشکان پارس روبروی یگان ویژه سابق ساختمان پزشکان پارس طبقه همکف واحد یک، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محسن امیدوار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محسن امیدوار تنها بیماران بوشهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محسن امیدوار به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر بوشهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بوشهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محسن امیدوار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محسن امیدوار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر محسن امیدوار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محسن امیدوار در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر بوشهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محسن امیدوار کجاست؟

مطب دکتر محسن امیدوار به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر بوشهر فعالیت میکند، بوشهر خیابان سنگی ساختمان پزشکان پارس روبروی یگان ویژه سابق ساختمان پزشکان پارس طبقه همکف واحد یک واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محسن امیدوار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محسن امیدوار که 09373723075 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محسن امیدوار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محسن امیدوار، متخصص قلب و عروق، در شهر بوشهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محسن امیدوار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محسن امیدوار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محسن امیدوار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محسن امیدوار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محسن امیدوار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس