X
عکس دکتر محسن اسدی

دکتر محسن اسدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن اسدی متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محسن اسدی نوبت بگیرید.

 • جراح پلاستیک و زیبایی
 • تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی بین بیستون و چهلستون، کلینیک شقایق
 • 0
 • 02188106023
 • متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
 • نظام پزشکی: 48962
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن اسدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محسن اسدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محسن اسدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محسن اسدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محسن اسدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محسن اسدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محسن اسدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محسن اسدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محسن اسدی به آدرس تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی بین بیستون و چهلستون، کلینیک شقایق، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محسن اسدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محسن اسدی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محسن اسدی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محسن اسدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محسن اسدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و فوق جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی دریافت کنند.

دکتر محسن اسدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محسن اسدی در زمینه متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محسن اسدی کجاست؟

مطب دکتر محسن اسدی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی بین بیستون و چهلستون، کلینیک شقایق واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محسن اسدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محسن اسدی که 0 - 02188106023 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محسن اسدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محسن اسدی، متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محسن اسدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محسن اسدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محسن اسدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محسن اسدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محسن اسدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس