عکس دکتر محبوبه نصرالهی

دکتر محبوبه نصرالهی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محبوبه نصرالهی متخصص زنان و زایمان در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محبوبه نصرالهی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر محبوبه نصرالهی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محبوبه نصرالهی

پزشک پرطرفدار
بیش از 87% مراجعین، دکتر محبوبه نصرالهی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 87% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محبوبه نصرالهی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محبوبه نصرالهی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محبوبه نصرالهی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محبوبه نصرالهی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محبوبه نصرالهی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محبوبه نصرالهی به آدرس کلینیک خلیج فارس، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محبوبه نصرالهی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محبوبه نصرالهی تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محبوبه نصرالهی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محبوبه نصرالهی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محبوبه نصرالهی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان دریافت کنند.

دکتر محبوبه نصرالهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محبوبه نصرالهی در زمینه متخصص زنان و زایمان، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محبوبه نصرالهی کجاست؟

مطب دکتر محبوبه نصرالهی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان در شهر میناب فعالیت میکند، کلینیک خلیج فارس واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محبوبه نصرالهی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محبوبه نصرالهی که 07642231120 - 09331115770 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محبوبه نصرالهی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محبوبه نصرالهی، متخصص زنان و زایمان، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه نصرالهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محبوبه نصرالهی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محبوبه نصرالهی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محبوبه نصرالهی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محبوبه نصرالهی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس