عکس دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی

دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تجریش و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، تجریش، بلوار ميرداماد، خيابان شاه نظری، خيابان دوم، پلاك ٦، واحد٣٠٣
 • 0
 • 02140226458
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 61586
 • تجریش

نوبت دهی اینترنتی دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی به آدرس تهران، تجریش، بلوار ميرداماد، خيابان شاه نظری، خيابان دوم، پلاك ٦، واحد٣٠٣، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی تنها بیماران تجریش را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تجریش مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تجریش و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تجریش فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی کجاست؟

مطب دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تجریش فعالیت میکند، تهران، تجریش، بلوار ميرداماد، خيابان شاه نظری، خيابان دوم، پلاك ٦، واحد٣٠٣ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی که 0 - 02140226458 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تجریش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس