X
عکس دکتر محبوبه فیروزکوهی

دکتر محبوبه فیروزکوهی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محبوبه فیروزکوهی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) و فوق متخصص روان‌پزشکی کودک و نوجوان در شهر زاهدان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محبوبه فیروزکوهی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • زاهدان، مدرس ۷، ساختمان پزشکان ایران، طبقه اول
 • 0
 • 05433438504
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) و فوق متخصص روان‌پزشکی کودک و نوجوان
 • نظام پزشکی: 74998
 • زاهدان

نوبت دهی اینترنتی دکتر محبوبه فیروزکوهی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محبوبه فیروزکوهی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محبوبه فیروزکوهی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محبوبه فیروزکوهی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محبوبه فیروزکوهی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محبوبه فیروزکوهی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محبوبه فیروزکوهی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محبوبه فیروزکوهی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محبوبه فیروزکوهی به آدرس زاهدان، مدرس ۷، ساختمان پزشکان ایران، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محبوبه فیروزکوهی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محبوبه فیروزکوهی تنها بیماران زاهدان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محبوبه فیروزکوهی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) و فوق متخصص روان‌پزشکی کودک و نوجوان، در شهر زاهدان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در زاهدان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محبوبه فیروزکوهی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محبوبه فیروزکوهی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) و فوق روان‌پزشکی کودک و نوجوان دریافت کنند.

دکتر محبوبه فیروزکوهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محبوبه فیروزکوهی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) و فوق متخصص روان‌پزشکی کودک و نوجوان، در شهر زاهدان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محبوبه فیروزکوهی کجاست؟

مطب دکتر محبوبه فیروزکوهی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) و فوق متخصص روان‌پزشکی کودک و نوجوان در شهر زاهدان فعالیت میکند، زاهدان، مدرس ۷، ساختمان پزشکان ایران، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محبوبه فیروزکوهی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محبوبه فیروزکوهی که 0 - 05433438504 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محبوبه فیروزکوهی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محبوبه فیروزکوهی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) و فوق متخصص روان‌پزشکی کودک و نوجوان، در شهر زاهدان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه فیروزکوهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محبوبه فیروزکوهی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محبوبه فیروزکوهی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محبوبه فیروزکوهی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محبوبه فیروزکوهی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس