عکس دکتر محبوبه دری

دکتر محبوبه دری

نوبت دهی اینترنتی دکتر محبوبه دری متخصص گوش، حلق و بینی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محبوبه دری نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر محبوبه دری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محبوبه دری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محبوبه دری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محبوبه دری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محبوبه دری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محبوبه دری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محبوبه دری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محبوبه دری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محبوبه دری به آدرس مشهد، خیابان احمدآباد، بلوار کلاهدوز، کلاهدوز 3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محبوبه دری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محبوبه دری تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محبوبه دری به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محبوبه دری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محبوبه دری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر محبوبه دری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محبوبه دری در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محبوبه دری کجاست؟

مطب دکتر محبوبه دری به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، خیابان احمدآباد، بلوار کلاهدوز، کلاهدوز 3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محبوبه دری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محبوبه دری که 0 - 05138450511 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محبوبه دری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محبوبه دری، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه دری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محبوبه دری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محبوبه دری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محبوبه دری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محبوبه دری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس