X
عکس دکتر مجید کاظم زاده

دکتر مجید کاظم زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر مجید کاظم زاده دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مجید کاظم زاده نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر مجید کاظم زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مجید کاظم زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 65% مراجعین، دکتر مجید کاظم زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 82% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مجید کاظم زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مجید کاظم زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مجید کاظم زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مجید کاظم زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مجید کاظم زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مجید کاظم زاده به آدرس ساختمان زیگورات، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مجید کاظم زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مجید کاظم زاده تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مجید کاظم زاده به عنوان یک پزشک دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مجید کاظم زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مجید کاظم زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی دریافت کنند.

دکتر مجید کاظم زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مجید کاظم زاده در زمینه دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مجید کاظم زاده کجاست؟

مطب دکتر مجید کاظم زاده به عنوان یک پزشک دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی در شهر بندرعباس فعالیت میکند، ساختمان زیگورات واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مجید کاظم زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مجید کاظم زاده که 07632239352 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مجید کاظم زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مجید کاظم زاده، دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مجید کاظم زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مجید کاظم زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مجید کاظم زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مجید کاظم زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مجید کاظم زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس