عکس دکتر مجید مهر محمدی

دکتر مجید مهر محمدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مجید مهر محمدی دکترای روانشناسی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مجید مهر محمدی نوبت بگیرید.

 • روانشناس
 • اصفهان، خیابان توحید میانی، بین بانک پارسیان و پاسارگاد، پلاک 83
 • 0
 • 03136269189
 • دکترای روانشناسی
 • نظام پزشکی: 1511
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر مجید مهر محمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مجید مهر محمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر مجید مهر محمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 95% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مجید مهر محمدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مجید مهر محمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مجید مهر محمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مجید مهر محمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مجید مهر محمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مجید مهر محمدی به آدرس اصفهان، خیابان توحید میانی، بین بانک پارسیان و پاسارگاد، پلاک 83، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مجید مهر محمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مجید مهر محمدی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مجید مهر محمدی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مجید مهر محمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مجید مهر محمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای روانشناسی دریافت کنند.

دکتر مجید مهر محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مجید مهر محمدی در زمینه دکترای روانشناسی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مجید مهر محمدی کجاست؟

مطب دکتر مجید مهر محمدی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان توحید میانی، بین بانک پارسیان و پاسارگاد، پلاک 83 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مجید مهر محمدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مجید مهر محمدی که 0 - 03136269189 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مجید مهر محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مجید مهر محمدی، دکترای روانشناسی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مجید مهر محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مجید مهر محمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مجید مهر محمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مجید مهر محمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مجید مهر محمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس