عکس دکتر مجید عسکری

دکتر مجید عسکری

نوبت دهی اینترنتی دکتر مجید عسکری متخصص ارتوپدی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مجید عسکری نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای آیت‌الله کاشانی، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان اعتمادیان، مجتمع فدک، طبقه همکف واحد 3
 • 0
 • 02144033755
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 104611
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مجید عسکری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مجید عسکری

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر مجید عسکری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مجید عسکری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مجید عسکری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مجید عسکری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مجید عسکری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مجید عسکری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مجید عسکری به آدرس تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای آیت‌الله کاشانی، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان اعتمادیان، مجتمع فدک، طبقه همکف واحد 3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مجید عسکری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مجید عسکری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مجید عسکری به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مجید عسکری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مجید عسکری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر مجید عسکری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مجید عسکری در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مجید عسکری کجاست؟

مطب دکتر مجید عسکری به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای آیت‌الله کاشانی، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان اعتمادیان، مجتمع فدک، طبقه همکف واحد 3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مجید عسکری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مجید عسکری که 0 - 02144033755 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مجید عسکری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مجید عسکری، متخصص ارتوپدی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مجید عسکری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مجید عسکری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مجید عسکری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مجید عسکری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مجید عسکری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس