X
عکس دکتر مجید عابدی

دکتر مجید عابدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مجید عابدی متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی زانو در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مجید عابدی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • شیراز، خیابان شهید فقیهی ( صورتگر)، تقاطع معدل، مجتمع پزشکی تابش، طبقه سوم، واحد 15
 • 0
 • 07132313021
 • متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی زانو
 • نظام پزشکی: 81836
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر مجید عابدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مجید عابدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 53% مراجعین، دکتر مجید عابدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مجید عابدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مجید عابدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مجید عابدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مجید عابدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مجید عابدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مجید عابدی به آدرس شیراز، خیابان شهید فقیهی ( صورتگر)، تقاطع معدل، مجتمع پزشکی تابش، طبقه سوم، واحد 15، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مجید عابدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مجید عابدی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مجید عابدی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی زانو، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مجید عابدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مجید عابدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی و فلوشیپ جراحی زانو دریافت کنند.

دکتر مجید عابدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مجید عابدی در زمینه متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی زانو، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مجید عابدی کجاست؟

مطب دکتر مجید عابدی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی زانو در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان شهید فقیهی ( صورتگر)، تقاطع معدل، مجتمع پزشکی تابش، طبقه سوم، واحد 15 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مجید عابدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مجید عابدی که 0 - 07132313021 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مجید عابدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مجید عابدی، متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی زانو، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مجید عابدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مجید عابدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مجید عابدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مجید عابدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مجید عابدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس