X
عکس دکتر مجید درودگر

دکتر مجید درودگر

نوبت دهی اینترنتی دکتر مجید درودگر تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مجید درودگر نوبت بگیرید.

  • عفونی
  • بندرعباس ، خیابان اسد آبادی ، روبروی مجتمع طبقاتی پاسارگاد، کوچه حمید سام پور، ساختمان بها، طبقه چهارم
  • 07632252880
  • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری
  • نظام پزشکی: ۱۱۶۵۷۰
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر مجید درودگر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مجید درودگر

پزشک پرطرفدار
بیش از 96% مراجعین، دکتر مجید درودگر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 91% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مجید درودگر در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مجید درودگر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مجید درودگر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مجید درودگر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مجید درودگر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مجید درودگر به آدرس بندرعباس ، خیابان اسد آبادی ، روبروی مجتمع طبقاتی پاسارگاد، کوچه حمید سام پور، ساختمان بها، طبقه چهارم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مجید درودگر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مجید درودگر تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مجید درودگر به عنوان یک پزشک تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مجید درودگر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مجید درودگر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری دریافت کنند.

دکتر مجید درودگر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مجید درودگر در زمینه تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مجید درودگر کجاست؟

مطب دکتر مجید درودگر به عنوان یک پزشک تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس ، خیابان اسد آبادی ، روبروی مجتمع طبقاتی پاسارگاد، کوچه حمید سام پور، ساختمان بها، طبقه چهارم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مجید درودگر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مجید درودگر که 07632252880 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مجید درودگر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مجید درودگر، تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مجید درودگر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مجید درودگر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مجید درودگر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مجید درودگر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مجید درودگر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس