عکس دکتر مجتبی ممتحن

دکتر مجتبی ممتحن

نوبت دهی اینترنتی دکتر مجتبی ممتحن متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/17 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مجتبی ممتحن نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • شیراز، خیابان زند، نبش بیست متری سینما سعدی، مجتمع پزشکی شیراز، طبقه ۵، واحد ۵۰۲
 • 0
 • 07132363470
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 92914
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر مجتبی ممتحن

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد دکتر مجتبی ممتحن

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر مجتبی ممتحن را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مجتبی ممتحن ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مجتبی ممتحن، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مجتبی ممتحن چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مجتبی ممتحن، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مجتبی ممتحن انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مجتبی ممتحن به آدرس شیراز، خیابان زند، نبش بیست متری سینما سعدی، مجتمع پزشکی شیراز، طبقه ۵، واحد ۵۰۲، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مجتبی ممتحن رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مجتبی ممتحن تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مجتبی ممتحن به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مجتبی ممتحن، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مجتبی ممتحن مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر مجتبی ممتحن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مجتبی ممتحن در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مجتبی ممتحن کجاست؟

مطب دکتر مجتبی ممتحن به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، نبش بیست متری سینما سعدی، مجتمع پزشکی شیراز، طبقه ۵، واحد ۵۰۲ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مجتبی ممتحن، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مجتبی ممتحن که 0 - 07132363470 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مجتبی ممتحن چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مجتبی ممتحن، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی ممتحن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مجتبی ممتحن

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مجتبی ممتحن کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مجتبی ممتحن امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مجتبی ممتحن فعال نمیباشد.

Open Popup
X

دکتر مجتبی ممتحن

متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

نظر شما به انتخاب دکتر مجتبی ممتحن توسط دیگران کمک خواهد کرد.
طراحی سایت در بندرعباس