عکس دکتر مجتبی اسدی

دکتر مجتبی اسدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مجتبی اسدی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مجتبی اسدی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • بندرعباس بلوار اسد آبادی روبه روی شیرینکده ساختمان کیمیا طبقه چهارم واحد 13
 • 0
 • 07632254251
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 112571
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر مجتبی اسدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مجتبی اسدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 89% مراجعین، دکتر مجتبی اسدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 91% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مجتبی اسدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مجتبی اسدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مجتبی اسدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مجتبی اسدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مجتبی اسدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مجتبی اسدی به آدرس بندرعباس بلوار اسد آبادی روبه روی شیرینکده ساختمان کیمیا طبقه چهارم واحد 13، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مجتبی اسدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مجتبی اسدی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مجتبی اسدی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مجتبی اسدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مجتبی اسدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر مجتبی اسدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مجتبی اسدی در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مجتبی اسدی کجاست؟

مطب دکتر مجتبی اسدی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس بلوار اسد آبادی روبه روی شیرینکده ساختمان کیمیا طبقه چهارم واحد 13 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مجتبی اسدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مجتبی اسدی که 0 - 07632254251 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مجتبی اسدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مجتبی اسدی، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی اسدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مجتبی اسدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مجتبی اسدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مجتبی اسدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مجتبی اسدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس