عکس دکتر مجتبی ابوذری نیا

دکتر مجتبی ابوذری نیا

نوبت دهی اینترنتی دکتر مجتبی ابوذری نیا در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مجتبی ابوذری نیا نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر مجتبی ابوذری نیا

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مجتبی ابوذری نیا

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر مجتبی ابوذری نیا را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مجتبی ابوذری نیا ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مجتبی ابوذری نیا، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مجتبی ابوذری نیا چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مجتبی ابوذری نیا، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مجتبی ابوذری نیا انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مجتبی ابوذری نیا به آدرس ساختمان پزشکان سینا طبقه 5واحد503، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مجتبی ابوذری نیا رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مجتبی ابوذری نیا تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مجتبی ابوذری نیا به عنوان یک پزشک ، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مجتبی ابوذری نیا، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مجتبی ابوذری نیا مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دریافت کنند.

دکتر مجتبی ابوذری نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مجتبی ابوذری نیا در زمینه ، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مجتبی ابوذری نیا کجاست؟

مطب دکتر مجتبی ابوذری نیا به عنوان یک پزشک در شهر 0 فعالیت میکند، ساختمان پزشکان سینا طبقه 5واحد503 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مجتبی ابوذری نیا، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مجتبی ابوذری نیا که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مجتبی ابوذری نیا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مجتبی ابوذری نیا، ، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی ابوذری نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مجتبی ابوذری نیا

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مجتبی ابوذری نیا کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مجتبی ابوذری نیا امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مجتبی ابوذری نیا فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس