عکس دکتر متین شیرانی

دکتر متین شیرانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر متین شیرانی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر اراک و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر متین شیرانی نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • اراک، میدان ولیعصر، ابتدای خیابان امام، جنب بانک آینده، ساختمان دنا، طبقه چهارم
 • 0
 • 08632247039
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • نظام پزشکی: 137353
 • اراک

نوبت دهی اینترنتی دکتر متین شیرانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر متین شیرانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر متین شیرانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر متین شیرانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر متین شیرانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر متین شیرانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر متین شیرانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر متین شیرانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر متین شیرانی به آدرس اراک، میدان ولیعصر، ابتدای خیابان امام، جنب بانک آینده، ساختمان دنا، طبقه چهارم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر متین شیرانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر متین شیرانی تنها بیماران اراک را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر متین شیرانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر اراک مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اراک و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر متین شیرانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر متین شیرانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) دریافت کنند.

دکتر متین شیرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر متین شیرانی در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر اراک فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر متین شیرانی کجاست؟

مطب دکتر متین شیرانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر اراک فعالیت میکند، اراک، میدان ولیعصر، ابتدای خیابان امام، جنب بانک آینده، ساختمان دنا، طبقه چهارم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر متین شیرانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر متین شیرانی که 0 - 08632247039 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر متین شیرانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر متین شیرانی، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر اراک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر متین شیرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر متین شیرانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر متین شیرانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر متین شیرانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر متین شیرانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس