X
عکس دکتر ماندانا شهپریان

دکتر ماندانا شهپریان

نوبت دهی اینترنتی دکتر ماندانا شهپریان متخصص قلب و عروق در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ماندانا شهپریان نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان - شهدا، برج پزشکی رازی، طبقه 2، واحد 21
 • 0
 • 02632216384
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 35077
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر ماندانا شهپریان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ماندانا شهپریان

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر ماندانا شهپریان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر ماندانا شهپریان در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ماندانا شهپریان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ماندانا شهپریان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ماندانا شهپریان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ماندانا شهپریان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ماندانا شهپریان به آدرس کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان - شهدا، برج پزشکی رازی، طبقه 2، واحد 21، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ماندانا شهپریان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ماندانا شهپریان تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ماندانا شهپریان به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ماندانا شهپریان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ماندانا شهپریان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر ماندانا شهپریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ماندانا شهپریان در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ماندانا شهپریان کجاست؟

مطب دکتر ماندانا شهپریان به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان - شهدا، برج پزشکی رازی، طبقه 2، واحد 21 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ماندانا شهپریان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ماندانا شهپریان که 0 - 02632216384 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ماندانا شهپریان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ماندانا شهپریان، متخصص قلب و عروق، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا شهپریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ماندانا شهپریان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ماندانا شهپریان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ماندانا شهپریان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ماندانا شهپریان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس