عکس دکتر لیلا کسایی

دکتر لیلا کسایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر لیلا کسایی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر لیلا کسایی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر لیلا کسایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر لیلا کسایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر لیلا کسایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر لیلا کسایی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر لیلا کسایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر لیلا کسایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر لیلا کسایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر لیلا کسایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر لیلا کسایی به آدرس اصفهان، آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک B، طبقه دوم، واحد ۲۱۰، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر لیلا کسایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر لیلا کسایی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر لیلا کسایی به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر لیلا کسایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر لیلا کسایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیماری های عفونی و گرمسیری دریافت کنند.

دکتر لیلا کسایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر لیلا کسایی در زمینه متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر لیلا کسایی کجاست؟

مطب دکتر لیلا کسایی به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک B، طبقه دوم، واحد ۲۱۰ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر لیلا کسایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر لیلا کسایی که 0 - 03132240833 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر لیلا کسایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لیلا کسایی، متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا کسایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر لیلا کسایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر لیلا کسایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر لیلا کسایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر لیلا کسایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس