عکس دکتر لیلا شریفی

دکتر لیلا شریفی

نوبت دهی اینترنتی دکتر لیلا شریفی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر لیلا شریفی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • شیراز، میدان مطهری ابتدای، بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان
 • 0
 • 07138440301
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 90562
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر لیلا شریفی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر لیلا شریفی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر لیلا شریفی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر لیلا شریفی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر لیلا شریفی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر لیلا شریفی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر لیلا شریفی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر لیلا شریفی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر لیلا شریفی به آدرس شیراز، میدان مطهری ابتدای، بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر لیلا شریفی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر لیلا شریفی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر لیلا شریفی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر لیلا شریفی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر لیلا شریفی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر لیلا شریفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر لیلا شریفی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر لیلا شریفی کجاست؟

مطب دکتر لیلا شریفی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، میدان مطهری ابتدای، بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر لیلا شریفی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر لیلا شریفی که 0 - 07138440301 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر لیلا شریفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لیلا شریفی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا شریفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر لیلا شریفی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر لیلا شریفی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر لیلا شریفی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر لیلا شریفی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس