عکس دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه

دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه

نوبت دهی اینترنتی دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه متخصص قلب و عروق در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تهران، ضلع جنوبي ميدان رسالت، نبش مدني، ساختمان مهر، طبقه اول، واحد ٣
 • 0
 • 02191079117
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 117632
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه به آدرس تهران، ضلع جنوبي ميدان رسالت، نبش مدني، ساختمان مهر، طبقه اول، واحد ٣، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه کجاست؟

مطب دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، ضلع جنوبي ميدان رسالت، نبش مدني، ساختمان مهر، طبقه اول، واحد ٣ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه، از طریق شماره تلفن مطب دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه که 0 - 02191079117 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه، متخصص قلب و عروق، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر لیلا رحیمی قاضی کلایه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس