عکس دکتر لیلا حشمی

دکتر لیلا حشمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر لیلا حشمی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر لیلا حشمی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • کرج خیابان شهید بهشتی بین هلال احمر و استانداری نرسیده به داروخانه هلال احمر جنب شهر کتاب ساختمان پزشکان نور طبقه ۴ واحد ۱۴
 • 09120677290
 • 02634491427
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 135263
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر لیلا حشمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر لیلا حشمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر لیلا حشمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر لیلا حشمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر لیلا حشمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر لیلا حشمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر لیلا حشمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر لیلا حشمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر لیلا حشمی به آدرس کرج خیابان شهید بهشتی بین هلال احمر و استانداری نرسیده به داروخانه هلال احمر جنب شهر کتاب ساختمان پزشکان نور طبقه ۴ واحد ۱۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر لیلا حشمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر لیلا حشمی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر لیلا حشمی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر لیلا حشمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر لیلا حشمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر لیلا حشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر لیلا حشمی در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر لیلا حشمی کجاست؟

مطب دکتر لیلا حشمی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر کرج فعالیت میکند، کرج خیابان شهید بهشتی بین هلال احمر و استانداری نرسیده به داروخانه هلال احمر جنب شهر کتاب ساختمان پزشکان نور طبقه ۴ واحد ۱۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر لیلا حشمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر لیلا حشمی که 09120677290 - 02634491427 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر لیلا حشمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لیلا حشمی، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا حشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر لیلا حشمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر لیلا حشمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر لیلا حشمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر لیلا حشمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس