عکس دکتر لیلا بازیار

دکتر لیلا بازیار

نوبت دهی اینترنتی دکتر لیلا بازیار پزشک دندان پزشک در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر لیلا بازیار نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • شیراز، چهارراه هوابرد به سمت زرهی ( بلوار استقلال)، نبش کوچه24، ساختمان ناربن، طبقه 5، واحد 5
 • 09035933989
 • 07136499003
 • پزشک دندان پزشک
 • نظام پزشکی: 117088
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر لیلا بازیار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر لیلا بازیار

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر لیلا بازیار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر لیلا بازیار ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر لیلا بازیار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر لیلا بازیار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر لیلا بازیار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر لیلا بازیار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر لیلا بازیار به آدرس شیراز، چهارراه هوابرد به سمت زرهی ( بلوار استقلال)، نبش کوچه24، ساختمان ناربن، طبقه 5، واحد 5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر لیلا بازیار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر لیلا بازیار تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر لیلا بازیار به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر لیلا بازیار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر لیلا بازیار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک دریافت کنند.

دکتر لیلا بازیار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر لیلا بازیار در زمینه پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر لیلا بازیار کجاست؟

مطب دکتر لیلا بازیار به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، چهارراه هوابرد به سمت زرهی ( بلوار استقلال)، نبش کوچه24، ساختمان ناربن، طبقه 5، واحد 5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر لیلا بازیار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر لیلا بازیار که 09035933989 - 07136499003 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر لیلا بازیار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لیلا بازیار، پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا بازیار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر لیلا بازیار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر لیلا بازیار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر لیلا بازیار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر لیلا بازیار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس