عکس دکتر لیلا ایمانی

دکتر لیلا ایمانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر لیلا ایمانی متخصص قلب و عروق در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر لیلا ایمانی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تهران، جنت آباد مرکزی، بالاتر از تقاطع همت، نبش خیابان دانش، مجتمع اداری طوبی، واحد ۱۰۸
 • 0
 • 02146015134
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 122292
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر لیلا ایمانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر لیلا ایمانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر لیلا ایمانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر لیلا ایمانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر لیلا ایمانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر لیلا ایمانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر لیلا ایمانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر لیلا ایمانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر لیلا ایمانی به آدرس تهران، جنت آباد مرکزی، بالاتر از تقاطع همت، نبش خیابان دانش، مجتمع اداری طوبی، واحد ۱۰۸، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر لیلا ایمانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر لیلا ایمانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر لیلا ایمانی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر لیلا ایمانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر لیلا ایمانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر لیلا ایمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر لیلا ایمانی در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر لیلا ایمانی کجاست؟

مطب دکتر لیلا ایمانی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، جنت آباد مرکزی، بالاتر از تقاطع همت، نبش خیابان دانش، مجتمع اداری طوبی، واحد ۱۰۸ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر لیلا ایمانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر لیلا ایمانی که 0 - 02146015134 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر لیلا ایمانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لیلا ایمانی، متخصص قلب و عروق، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا ایمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر لیلا ایمانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر لیلا ایمانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر لیلا ایمانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر لیلا ایمانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس