X
عکس دکتر لوزا خوشحال

دکتر لوزا خوشحال

نوبت دهی اینترنتی دکتر لوزا خوشحال در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر لوزا خوشحال نوبت بگیرید.

  • دندان پزشکی
  • چهارراه فاطمیه-کوچه بین مسجد فاطمیه و بانک مسکن.ساختمان پزشکان فاطمیه-طبقه سوم
  • 07632211299
  • 09336349734
  • نظام پزشکی: 120853
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر لوزا خوشحال

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر لوزا خوشحال

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر لوزا خوشحال را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 97% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر لوزا خوشحال ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر لوزا خوشحال، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر لوزا خوشحال چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر لوزا خوشحال، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر لوزا خوشحال انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر لوزا خوشحال به آدرس چهارراه فاطمیه-کوچه بین مسجد فاطمیه و بانک مسکن.ساختمان پزشکان فاطمیه-طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر لوزا خوشحال رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر لوزا خوشحال تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر لوزا خوشحال به عنوان یک پزشک ، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر لوزا خوشحال، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر لوزا خوشحال مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دریافت کنند.

دکتر لوزا خوشحال در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر لوزا خوشحال در زمینه ، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر لوزا خوشحال کجاست؟

مطب دکتر لوزا خوشحال به عنوان یک پزشک در شهر بندرعباس فعالیت میکند، چهارراه فاطمیه-کوچه بین مسجد فاطمیه و بانک مسکن.ساختمان پزشکان فاطمیه-طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر لوزا خوشحال، از طریق شماره تلفن مطب دکتر لوزا خوشحال که 07632211299 - 09336349734 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر لوزا خوشحال چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لوزا خوشحال، ، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر لوزا خوشحال می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر لوزا خوشحال

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر لوزا خوشحال کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر لوزا خوشحال امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر لوزا خوشحال فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس