عکس دکتر لطیف معینی

دکتر لطیف معینی

نوبت دهی اینترنتی دکتر لطیف معینی متخصص داخلی و فوق متخصص ریه در شهر اراک و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر لطیف معینی نوبت بگیرید.

 • ریه و دستگاه تنفسی
 • اراک، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به میدان شریعتی، مجتمع پزشکان رازی، بلوک9
 • 0
 • 08632215812
 • متخصص داخلی و فوق متخصص ریه
 • نظام پزشکی: 28977
 • اراک

نوبت دهی اینترنتی دکتر لطیف معینی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر لطیف معینی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر لطیف معینی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر لطیف معینی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر لطیف معینی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر لطیف معینی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر لطیف معینی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر لطیف معینی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر لطیف معینی به آدرس اراک، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به میدان شریعتی، مجتمع پزشکان رازی، بلوک9، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر لطیف معینی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر لطیف معینی تنها بیماران اراک را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر لطیف معینی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص ریه، در شهر اراک مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اراک و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر لطیف معینی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر لطیف معینی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق ریه دریافت کنند.

دکتر لطیف معینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر لطیف معینی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص ریه، در شهر اراک فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر لطیف معینی کجاست؟

مطب دکتر لطیف معینی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص ریه در شهر اراک فعالیت میکند، اراک، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به میدان شریعتی، مجتمع پزشکان رازی، بلوک9 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر لطیف معینی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر لطیف معینی که 0 - 08632215812 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر لطیف معینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لطیف معینی، متخصص داخلی و فوق متخصص ریه، در شهر اراک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر لطیف معینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر لطیف معینی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر لطیف معینی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر لطیف معینی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر لطیف معینی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس