X
عکس دکتر لاله حمید

دکتر لاله حمید

نوبت دهی اینترنتی دکتر لاله حمید متخصص چشم پزشکی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر لاله حمید نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • مشهد، بلوار احمدآباد، عارف ۱، ساختمان پزشکان محتشمی، طبقه اول
 • 0
 • 05138432069
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 84814
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر لاله حمید

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر لاله حمید

پزشک پرطرفدار
بیش از 80% مراجعین، دکتر لاله حمید را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر لاله حمید ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر لاله حمید، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر لاله حمید چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر لاله حمید، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر لاله حمید انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر لاله حمید به آدرس مشهد، بلوار احمدآباد، عارف ۱، ساختمان پزشکان محتشمی، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر لاله حمید رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر لاله حمید تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر لاله حمید به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر لاله حمید، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر لاله حمید مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر لاله حمید در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر لاله حمید در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر لاله حمید کجاست؟

مطب دکتر لاله حمید به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار احمدآباد، عارف ۱، ساختمان پزشکان محتشمی، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر لاله حمید، از طریق شماره تلفن مطب دکتر لاله حمید که 0 - 05138432069 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر لاله حمید چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لاله حمید، متخصص چشم پزشکی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر لاله حمید می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر لاله حمید

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر لاله حمید کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر لاله حمید امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر لاله حمید فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس