X
عکس دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز

دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز

نوبت دهی اینترنتی دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر بوشهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز به آدرس بوشهر، خیابان سنگی، مجتمع پزشکان پارس، طبقه1، واحد5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز تنها بیماران بوشهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر بوشهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بوشهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های طب فیزیکی و توانبخشی دریافت کنند.

دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز در زمینه متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر بوشهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز کجاست؟

مطب دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر بوشهر فعالیت میکند، بوشهر، خیابان سنگی، مجتمع پزشکان پارس، طبقه1، واحد5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز، از طریق شماره تلفن مطب دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز که 09174008600 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر بوشهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس