X
عکس دکتر لادن همتی

دکتر لادن همتی

نوبت دهی اینترنتی دکتر لادن همتی دکترای فیزیوتراپی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر لادن همتی نوبت بگیرید.

 • فیزیوتراپی
 • شیراز، خیابان معالی آباد، میدان احسان، بلوار پرستار، بعد از کوچه 3، پلاک 210
 • 0
 • 07136240310
 • دکترای فیزیوتراپی
 • نظام پزشکی: ۴۶۹۴ف
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر لادن همتی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر لادن همتی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر لادن همتی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر لادن همتی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر لادن همتی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر لادن همتی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر لادن همتی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر لادن همتی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر لادن همتی به آدرس شیراز، خیابان معالی آباد، میدان احسان، بلوار پرستار، بعد از کوچه 3، پلاک 210، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر لادن همتی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر لادن همتی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر لادن همتی به عنوان یک پزشک دکترای فیزیوتراپی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر لادن همتی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر لادن همتی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای فیزیوتراپی دریافت کنند.

دکتر لادن همتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر لادن همتی در زمینه دکترای فیزیوتراپی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر لادن همتی کجاست؟

مطب دکتر لادن همتی به عنوان یک پزشک دکترای فیزیوتراپی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان معالی آباد، میدان احسان، بلوار پرستار، بعد از کوچه 3، پلاک 210 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر لادن همتی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر لادن همتی که 0 - 07136240310 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر لادن همتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لادن همتی، دکترای فیزیوتراپی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر لادن همتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر لادن همتی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر لادن همتی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر لادن همتی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر لادن همتی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس