عکس دکتر قاسم کاویانی

دکتر قاسم کاویانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر قاسم کاویانی متخصص چشم پزشکی در شهر همدان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر قاسم کاویانی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • همدان، خیابان خواجه رشید، جنب اداره اماکن، نبش کوچه فداکار، مجتمع پزشکی وحدت طبقه ۴
 • 0
 • 08138252587
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 60900
 • همدان

نوبت دهی اینترنتی دکتر قاسم کاویانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر قاسم کاویانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر قاسم کاویانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر قاسم کاویانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر قاسم کاویانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر قاسم کاویانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر قاسم کاویانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر قاسم کاویانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر قاسم کاویانی به آدرس همدان، خیابان خواجه رشید، جنب اداره اماکن، نبش کوچه فداکار، مجتمع پزشکی وحدت طبقه ۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر قاسم کاویانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر قاسم کاویانی تنها بیماران همدان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر قاسم کاویانی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر همدان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در همدان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر قاسم کاویانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر قاسم کاویانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر قاسم کاویانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر قاسم کاویانی در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر همدان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر قاسم کاویانی کجاست؟

مطب دکتر قاسم کاویانی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر همدان فعالیت میکند، همدان، خیابان خواجه رشید، جنب اداره اماکن، نبش کوچه فداکار، مجتمع پزشکی وحدت طبقه ۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر قاسم کاویانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر قاسم کاویانی که 0 - 08138252587 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر قاسم کاویانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر قاسم کاویانی، متخصص چشم پزشکی، در شهر همدان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر قاسم کاویانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر قاسم کاویانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر قاسم کاویانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر قاسم کاویانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر قاسم کاویانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس