X
عکس دکتر قاسم اسحاقی

دکتر قاسم اسحاقی

نوبت دهی اینترنتی دکتر قاسم اسحاقی متخصص جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ جراحی ستون فقرات در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر قاسم اسحاقی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تهران، میدان ونک، خیابان 18 گاندی جنوبی، پلاک 15، طبقه 4، واحد 11
 • 0
 • 02188203592
 • متخصص جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ جراحی ستون فقرات
 • نظام پزشکی: 28534
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر قاسم اسحاقی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر قاسم اسحاقی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر قاسم اسحاقی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر قاسم اسحاقی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر قاسم اسحاقی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر قاسم اسحاقی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر قاسم اسحاقی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر قاسم اسحاقی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر قاسم اسحاقی به آدرس تهران، میدان ونک، خیابان 18 گاندی جنوبی، پلاک 15، طبقه 4، واحد 11، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر قاسم اسحاقی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر قاسم اسحاقی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر قاسم اسحاقی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ جراحی ستون فقرات، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر قاسم اسحاقی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر قاسم اسحاقی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ جراحی ستون فقرات دریافت کنند.

دکتر قاسم اسحاقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر قاسم اسحاقی در زمینه متخصص جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ جراحی ستون فقرات، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر قاسم اسحاقی کجاست؟

مطب دکتر قاسم اسحاقی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ جراحی ستون فقرات در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، میدان ونک، خیابان 18 گاندی جنوبی، پلاک 15، طبقه 4، واحد 11 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر قاسم اسحاقی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر قاسم اسحاقی که 0 - 02188203592 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر قاسم اسحاقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر قاسم اسحاقی، متخصص جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ جراحی ستون فقرات، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر قاسم اسحاقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر قاسم اسحاقی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر قاسم اسحاقی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر قاسم اسحاقی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر قاسم اسحاقی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس