X
عکس دکتر فهیمه شاهمیری

دکتر فهیمه شاهمیری

نوبت دهی اینترنتی دکتر فهیمه شاهمیری متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فهیمه شاهمیری نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر فهیمه شاهمیری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فهیمه شاهمیری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فهیمه شاهمیری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فهیمه شاهمیری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فهیمه شاهمیری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فهیمه شاهمیری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فهیمه شاهمیری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فهیمه شاهمیری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فهیمه شاهمیری به آدرس تهران، مجیدیه شمالی، شانزده متری دوم، پلاک 114، واحد 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فهیمه شاهمیری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فهیمه شاهمیری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فهیمه شاهمیری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فهیمه شاهمیری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فهیمه شاهمیری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر فهیمه شاهمیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فهیمه شاهمیری در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فهیمه شاهمیری کجاست؟

مطب دکتر فهیمه شاهمیری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، مجیدیه شمالی، شانزده متری دوم، پلاک 114، واحد 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فهیمه شاهمیری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فهیمه شاهمیری که 09366662030 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فهیمه شاهمیری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فهیمه شاهمیری، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه شاهمیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فهیمه شاهمیری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فهیمه شاهمیری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فهیمه شاهمیری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فهیمه شاهمیری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس