عکس دکتر فهیمه سالور

دکتر فهیمه سالور

نوبت دهی اینترنتی دکتر فهیمه سالور متخصص بیماری‌های کودکان در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فهیمه سالور نوبت بگیرید.

  • کودکان
  • بلوار امام - روبرووی بیمارستان قدیم - انتهای کوچه آزمایشگاه سینا - مطب دکتر سالور
  • 09384160832
  • متخصص بیماری‌های کودکان
  • نظام پزشکی: 78411
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی دکتر فهیمه سالور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فهیمه سالور

پزشک پرطرفدار
بیش از 83% مراجعین، دکتر فهیمه سالور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 88% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فهیمه سالور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فهیمه سالور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فهیمه سالور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فهیمه سالور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فهیمه سالور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فهیمه سالور به آدرس بلوار امام - روبرووی بیمارستان قدیم - انتهای کوچه آزمایشگاه سینا - مطب دکتر سالور، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فهیمه سالور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فهیمه سالور تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فهیمه سالور به عنوان یک پزشک متخصص بیماری‌های کودکان، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فهیمه سالور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فهیمه سالور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیماری‌های کودکان دریافت کنند.

دکتر فهیمه سالور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فهیمه سالور در زمینه متخصص بیماری‌های کودکان، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فهیمه سالور کجاست؟

مطب دکتر فهیمه سالور به عنوان یک پزشک متخصص بیماری‌های کودکان در شهر میناب فعالیت میکند، بلوار امام - روبرووی بیمارستان قدیم - انتهای کوچه آزمایشگاه سینا - مطب دکتر سالور واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فهیمه سالور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فهیمه سالور که 09384160832 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فهیمه سالور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فهیمه سالور، متخصص بیماری‌های کودکان، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه سالور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فهیمه سالور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فهیمه سالور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فهیمه سالور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فهیمه سالور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس