عکس دکتر فریور فردوسی

دکتر فریور فردوسی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فریور فردوسی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فریور فردوسی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، رسالت شرق، خیابان دردشت، پایین تر از خیابان گلبرگ، پلاک۲۹۴، واحد ۲
 • 09226824101
 • 0
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 93169
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فریور فردوسی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فریور فردوسی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فریور فردوسی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فریور فردوسی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فریور فردوسی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فریور فردوسی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فریور فردوسی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فریور فردوسی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فریور فردوسی به آدرس تهران، رسالت شرق، خیابان دردشت، پایین تر از خیابان گلبرگ، پلاک۲۹۴، واحد ۲، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فریور فردوسی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فریور فردوسی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فریور فردوسی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فریور فردوسی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فریور فردوسی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر فریور فردوسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فریور فردوسی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فریور فردوسی کجاست؟

مطب دکتر فریور فردوسی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، رسالت شرق، خیابان دردشت، پایین تر از خیابان گلبرگ، پلاک۲۹۴، واحد ۲ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فریور فردوسی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فریور فردوسی که 09226824101 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فریور فردوسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فریور فردوسی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فریور فردوسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فریور فردوسی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فریور فردوسی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فریور فردوسی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فریور فردوسی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس