عکس دکتر فریماه رضایی

دکتر فریماه رضایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فریماه رضایی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فریماه رضایی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، خیابان شیخ مفید غربی، جنب رادیوگرافی و تصویربرداری دکتر باریک بین، ساختمان سینا، طبقه 2، واحد 4
 • 0
 • 03136642083
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 58514
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر فریماه رضایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فریماه رضایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فریماه رضایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فریماه رضایی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فریماه رضایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فریماه رضایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فریماه رضایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فریماه رضایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فریماه رضایی به آدرس اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، خیابان شیخ مفید غربی، جنب رادیوگرافی و تصویربرداری دکتر باریک بین، ساختمان سینا، طبقه 2، واحد 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فریماه رضایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فریماه رضایی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فریماه رضایی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فریماه رضایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فریماه رضایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر فریماه رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فریماه رضایی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فریماه رضایی کجاست؟

مطب دکتر فریماه رضایی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، خیابان شیخ مفید غربی، جنب رادیوگرافی و تصویربرداری دکتر باریک بین، ساختمان سینا، طبقه 2، واحد 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فریماه رضایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فریماه رضایی که 0 - 03136642083 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فریماه رضایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فریماه رضایی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فریماه رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فریماه رضایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فریماه رضایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فریماه رضایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فریماه رضایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس