عکس دکتر فرید مرادیان

دکتر فرید مرادیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرید مرادیان متخصص جراحی عمومی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرید مرادیان نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • تهران، فرمانیه غربی، بین آبکوه چهارم و وطن پور، پلاک 186
 • 0
 • 02128429706
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 76623
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرید مرادیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرید مرادیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فرید مرادیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرید مرادیان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرید مرادیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرید مرادیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرید مرادیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرید مرادیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرید مرادیان به آدرس تهران، فرمانیه غربی، بین آبکوه چهارم و وطن پور، پلاک 186، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرید مرادیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرید مرادیان تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرید مرادیان به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرید مرادیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرید مرادیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر فرید مرادیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرید مرادیان در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرید مرادیان کجاست؟

مطب دکتر فرید مرادیان به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، فرمانیه غربی، بین آبکوه چهارم و وطن پور، پلاک 186 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرید مرادیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرید مرادیان که 0 - 02128429706 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرید مرادیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرید مرادیان، متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرید مرادیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرید مرادیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرید مرادیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرید مرادیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرید مرادیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس