عکس دکتر فرید ابوالحسن قره داغی

دکتر فرید ابوالحسن قره داغی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرید ابوالحسن قره داغی متخصص بیهوشی و فلوشیپ درد در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرید ابوالحسن قره داغی نوبت بگیرید.

 • بیهوشی
 • بزرگراه جلال آل احمد، بعد از تقاطع کارگر شمالی، جنب پل گیشا، کوی پروانه، پلاک 6، طبقه اول، واحد 3
 • 0
 • 02188353928
 • متخصص بیهوشی و فلوشیپ درد
 • نظام پزشکی: 75250
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرید ابوالحسن قره داغی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرید ابوالحسن قره داغی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر فرید ابوالحسن قره داغی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرید ابوالحسن قره داغی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرید ابوالحسن قره داغی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرید ابوالحسن قره داغی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرید ابوالحسن قره داغی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرید ابوالحسن قره داغی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرید ابوالحسن قره داغی به آدرس بزرگراه جلال آل احمد، بعد از تقاطع کارگر شمالی، جنب پل گیشا، کوی پروانه، پلاک 6، طبقه اول، واحد 3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرید ابوالحسن قره داغی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرید ابوالحسن قره داغی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرید ابوالحسن قره داغی به عنوان یک پزشک متخصص بیهوشی و فلوشیپ درد، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرید ابوالحسن قره داغی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرید ابوالحسن قره داغی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیهوشی و فلوشیپ درد دریافت کنند.

دکتر فرید ابوالحسن قره داغی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرید ابوالحسن قره داغی در زمینه متخصص بیهوشی و فلوشیپ درد، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرید ابوالحسن قره داغی کجاست؟

مطب دکتر فرید ابوالحسن قره داغی به عنوان یک پزشک متخصص بیهوشی و فلوشیپ درد در شهر تهران فعالیت میکند، بزرگراه جلال آل احمد، بعد از تقاطع کارگر شمالی، جنب پل گیشا، کوی پروانه، پلاک 6، طبقه اول، واحد 3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرید ابوالحسن قره داغی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرید ابوالحسن قره داغی که 0 - 02188353928 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرید ابوالحسن قره داغی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرید ابوالحسن قره داغی، متخصص بیهوشی و فلوشیپ درد، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرید ابوالحسن قره داغی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرید ابوالحسن قره داغی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرید ابوالحسن قره داغی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرید ابوالحسن قره داغی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرید ابوالحسن قره داغی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس