عکس دکتر فریده منتظری

دکتر فریده منتظری

نوبت دهی اینترنتی دکتر فریده منتظری متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فریده منتظری نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • اصفهان، خیابان امادگاه، جنب هتل عباسی، مجتمع گلدیس، پلاک۱۲۵
 • 0
 • 03132225728
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 32501
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر فریده منتظری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فریده منتظری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فریده منتظری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فریده منتظری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فریده منتظری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فریده منتظری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فریده منتظری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فریده منتظری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فریده منتظری به آدرس اصفهان، خیابان امادگاه، جنب هتل عباسی، مجتمع گلدیس، پلاک۱۲۵، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فریده منتظری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فریده منتظری تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فریده منتظری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فریده منتظری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فریده منتظری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر فریده منتظری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فریده منتظری در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فریده منتظری کجاست؟

مطب دکتر فریده منتظری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان امادگاه، جنب هتل عباسی، مجتمع گلدیس، پلاک۱۲۵ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فریده منتظری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فریده منتظری که 0 - 03132225728 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فریده منتظری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فریده منتظری، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فریده منتظری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فریده منتظری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فریده منتظری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فریده منتظری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فریده منتظری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس